Test DNA na ojcostwo w Warszawie w laboratorium Genomio.

Dodano 8 grudnia 2015, w Bez kategorii, przez Marasadmin

Wykonaj test DNA na ojcostwo na miejscu! Odwiedź nasz punkt pobrań w Warszawie.

Oferta Genomio:

Wykonujemy testy DNA dla własnej informacji, jak i badania DNA przeprowadzane dla celów sądowych. Test ojcostwa można zamówić na obszarze całego kraju, teraz także w Warszawie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego celem ustalenia terminu wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W naszym punkcie pobrań w Warszawie przeprowadza:
- pobór próbki materiału genetycznego do badań sądowych oraz prywatnych ,
- odbiór wyników badań ojcostwa,
- odebranie zestawu do pobrania materiału genetycznego do badań.

Już teraz test na ustalenie ojcostwa z zachowaniem pełnej dyskrecji!

Badanie ojcostwa można także wykonać bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić badanie ojcostwa już teraz online lub poprzez telefon. Zestaw do pobrania próbki materiału biologicznego zawiera:
- komplet sterylnych pałeczek do pobrania materiału ,
- jednorazowe rękawiczki,
- szczegółową instrukcję pobrania materiału,
- koperty suszące,
- kopertę zwrotną,
- druk zamówienia,
- formularz pobrania

O laboratorium:

Genomio wykonuje analizy ojcostwa od ośmiu lat. W tym czasie wykonaliśmy już ponad trzynaście tysięcy badań dla klientów prywatnych oraz sądów. Współpracujemy z około setką sądów rodzinnych w całym kraju, dla których przeprowadziliśmy już około 3 000 analiz DNA.

Koszt i czas wykonania badania:

Cena badania ojcostwa wynosi tylko 999 zł. Wykonujemy badania genetyczne w ciągu 5-12 dni roboczych.

Nasze certyfikaty:

Posiadamy aktualny atest Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz tego posiadamy certyfikaty GEDNAP, które stanowią o najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Formalne walidacje sprzętu oraz techniki wykonywania badań dają Państwu pewność, że nasza firma wykonuje analizy rzetelnie i bezbłędnie.

Testy na ojcostwo dla celów prywatnych w Warszawie.

Badanie ojcostwa dla własnych potrzeb można też zlecić do wykonania bez wychodzenia z domu. żeby wykonać taki test należy zamówić test na ustalenie ojcostwa online lub poprzez telefon.

Sądowe testy na ojcostwo w Warszawie.

Sądowe badanie ojcostwa może zostać zlecone do wykonania jedynie w jednej z naszych placówek partnerskich w Warszawie lub w siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału genetycznego do testu DNA polega na potarciu specjalną szpatułką wewnętrznej strony policzka. Do badania ojcostwa nie pobieramy krwi. Klienci zamawiający badanie ojcostwa dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia lekarzowi pobierającemu materiał do badań aktualny dokument potwierdzający tożsamość, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Godziny otwarcia:

Nasze laboratorium pracuje w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub drogą mailową.

Bezpłatna infolinia.

Nasi specjaliści są dostępni dla Państwa pod numerem telefonu 801-120-909. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku od 8:00-18:00.

Zobacz jak wykonuje się badania na ojcostwo:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>